Keramická mozaika s motivem mořské vlny instalovaná na střed obvodové zídky wellness koutku zbudovaného v zahradě rodinného domku. Plocha mozaiky 7.25 m2. Vytvořena z řezaných a ručně štípaných kusů mrazuvzdorné dlažby, ručně vyrobených keramických prvků - čtyři velké keramické ryby si klienti zhotovili sami v rámci workshopu, skleněných nuget, přírodnin a drobných artefaktů dovezených z cest, které rodina podnikla. 

Středovou mozaiku doplňuje mozaika sprchového koutu o celkové ploše 2.4 m2. Též vytvořena z řezané a ručně štípané mrazuvzdorné dlažby a ručně zhotovených keramických prvků tak, aby obě mozaiky vzájemně harmonicky souzněly. 

Realizace jaro - léto 2022.


"Při stavbě vysněného bazénu jsme již od začátku byli rozhodnuti zpestřit okolí něčím netradičním, například pěknou originální mozaikou.Martinu jsme si vybrali na základě jejích předchozích realizací, které nás oba zaujaly.Byla to šťastná volba. Spolupracovat s Martinou byl od začátku do konce pohodový a bezstarostný zážitek.Po společné konzultaci nám připravila několik skic a výsledkem byl návrh velké mozaiky 5x1,5 metru s motivem mořské vlny, který se perfektně tematicky k bazénu hodil. Skvělým nápadem byla možnost zapojení celé rodiny, když jsme si u Martiny v její keramické dílně každý, včetně našich dětí, vymodeloval a naglazoval svoji vlastní rybičku. Martina pak naše výtvory krásně zakomponovala do celkového díla, včetně vybraných mušliček a kamínků z našich dovolených.Výsledné dílo tak pro nás má obrovskou hodnotu nejen po stránce výtvarné, ale i emoční.Za všechno Martině moc děkujeme a rozhodně doporučujeme se na ní obrátit!
- Pavel a Petra Hodkovi, Lysá nad Labem"