autorské mozaiky k prodeji  

OBRÁZKY Z BŘIDLICE

Mozaikové obrázky vytvořené z břidlice v kombinaci se sklem, polodrahokamy a dalšími materiály. Zasazeny v rámečku. V nabídce v různých velikostech. Ideální jako originální a vkusná dekorace interiéru.

ŠPERKY Z BŘIDLICE

Široký výběr přívěsků a náušnic vyrobených technikou mikromozaiky z břidlice v kombinaci s dalšími materiály. Bižuterní lůžka ze zdravotně nezávadných slitin kovů, řetízky z chirurgické oceli.  Šperky rozličných tvarů a velikostí, které potěší a podtrhne krásu leckteré ženy či dívky. 

ZRCADLA

Zrcadla v mozaikovém rámu různých velikostí a tvarů. Rámy zrcadel vytvářené technikou mozaiky z břidlice a keramické mozaiky. Vyberte si originální, barvami a motivy zajímavý doplněk pro interiér Vašeho domova, vhodné i do koupelen. 

MOZAIKOVÉ VALOUNY

Tvar valounu, motiv mozaiky, použitý materiál a jeho barvy - harmonický celek, jenž pocit harmonie, osvěžení, radosti vnese i do prostředí svého majitele. Spolehlivě plní funkci zarážky dveří, těžítka nebo celoročně barevné dekorace terasy, balkónu či zahrady. Vybírejte z pestré nabídky různých velikostí i provedení. 

VĚŠÁKY

Věšák vykládaný mozaikou - propojení materiálů, přírodní a lidské tvorby - dřevo s keramickou mozaikou, dřevo a mozaika s porcelánem, se skleněnými prvky. Upcycling starých kovových věšáků. Vzniká funkční a originální produkt, který se bude vyjímat v každém tradičním i moderně pojatém interiéru, jež staví na přírodních prvcích. V nabídce v různých velikostech a provedeních. 

OBLÁZKOVÉ ŠPALÁKY

Šlapáky pro Vaši zahradu vyrobené technikou oblázkové mozaiky. Odolné vůči povětrnostním vlivům i zátěži. Pro jejich usazení v terénu je třeba pouze vhodně upravit podloží šlapáku (instrukce pro úpravu obdržíte jako součást Vaší objednávky). V nabídce obchodu šlapáky kruhového tvaru v rozměrech .... 

Výrobu šlapáků na míru dle Vašich představ lze poptat jako zakázku zde